خبر
شنبه 27 فروردين 1401 :: 18:40 ::  نويسنده : بهار ::  تعداد بازدید : 7


فروش بهترین تایمر آبیاری هوشمند در نازلترین قیمت به صورت عمده و تکی را تنها … هایپر صنعت فامکو نماینده رسمی فروش انواع پمپ Bertolini، آمادگی خود را جهت فروش انواع پمپ برتولینی اعم از پمپ دیافراگمی، پیستون سرامیکی، ارائه انواع پیشنهاد مالی و قیمت پمپ برتولینی اعم از ارزی و ریالی، ارائه پیشنهادات فنی و کاتالوگ پمپ Bertolini، اعلام می نماید. سری پمپ های پیستونی با پیستون های سرامیکی برای تجهیزات صنعتی تهیه شده است.برای کار با مایعات گرم تر از معمول با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. لازم به توضیح است تعداد زیادی از شرکت های چینی، تایوانی و … آبپاش های آبیاری تحت فشار بارانی از جنس پلاستیک. نازل مه پاش پلاستیکی در اصل مه ساز و پودر کننده آب نبوده و در اصل نوعی نازل آبپاش است که یک مقدار ذرات آب را ریز تر می کند. یکی از انواع آنها که استفاده زیادی دارد، نازل مه پاش برتو است. • به موازات بخش موتوری در تامین قدرت کافی برای پمپاژ سطح بالای آب در سیستم مه پاش مرغداری نازلی، کیفیت ساخت پمپ های آب نیز حائز اهمیت است. کمقیمت ترین مه پاشهای خانگی مدلهای مه پاش بدون پمپ هستند که با فشار آب شهر کار میکنند؛ که عمده تا بهصورت کیتهای آسان نصب ارائه میشوند که بسته به تعداد نازل باقیمتی از حدود ۹۰ الی ۲۰۰ هزار تومان(بسته به تعداد نازلی که استفاده می شود) عرضه میشوند.

در گلخانههای خانگی این امر بهسادگی صورت میگیرد. قابلیت نصب و راهاندازی آسانی دارد و در سیستمهای مه پاشی نازلی به وفور مورد استفاده قرار میگیرد. معمولا پمپ مه پاش از نظر ساختار از بخش های مختلفی تشکیل شده است که یکی از آنها نازل نامیده می شود. زمان مورد نیاز نصب و راه اندازی این پکیج مه پاش بین 30 الی 45 دقیقه زمان میخواهد. در غیر این صورت کارکرد نازل ها و آب پاش ها مختل میشود. آب پاش های منبع نقطه ای، نازل های غیرقابل تنظیمی دارند که مقدار مشخصی آب را در هر ساعت بین گیاهان منتشر می کنند. برای پمپ های صنعتی و کارواش لوله مکش آب و کلیه اتصالات باید مساوی یا بزرگتر از ورودی پمپ باشد و با تفلن یا خمیر آب بندی به خوبی بسته شوند تا از هر گونه مکش هوا جلوگیری شود. انواع تبدیل داخل این بسته وجود دارد که به راحتی به هر نوع شیر آب، لوله و یا شیلنگ آب متصل میشود.

اتصالات و لوله خروجی پمپ به رگلاتور حداقل باید مطابق خروجی پمپ باشد و گرنه فشار و دبی در پمپ متراکم و باعث صدمه به پمپ خواهد شد. در صورتی که میخواهید حیاط بزرگی را هوشمند سازی کنید میتوانید از تایمر ها دو خروجی استفاده کنید و فضای مورد نظر را به دو بخش مجزا تقسیم کنید. قبل از انجام آبیاری خودکار، باید نقشه ای دقیق با کاربرد تمامی ساختمان ها، مسیرهای باغ، بسترها و فضای سبز ترسیم کنید. در اولین قدم قبل از خریداری کردن سیستم نسبت به اصالت تمامی قطعات نصب شده در داخل سیستم اطمینان حاصل کنید. به این معنی که به آسانی قادر است تمامی زوایا و نواحی کاملاً مستقل و مجزا را با برخورداری از برنامه اتوماسیون خود آبیاری نماید. هانتر از اولین برندهایی بود که بعد از انقلاب سال ۱۳۵۷ با آن وارد حوزه اتوماسیون شدیم. شستشوی بهتری خواهیم داشت و بعد از کارواش لکه های کمتری بر روی بدنه و شیشه خودرو باقی می ماند. انواع شیر های پلیمری مورد استفاده در خطوط لوله. 6. مقتضی است که پمپ در حالتی که شیرهای آن باز است روشن شود تا هوا در داخل پمپ و لوله ها باقی نماند و به راحتی کار کند.

5. در راه اندازی برای شروع، پمپ به مدت یک دقیقه بدون فشار کار کند تا تمام قسمت های آن به خوبی روغن کاری شود. برند برتولینی یکی از بهترین سازنده های پمپ های پیستونی برای استفاده در کارواش صنعتی می باشد، این محصول پمپ 200 بار برتولینی ایتالیا است که به صورت کامل کوپل شده و با بعترین قیمت برای فروش در وب سایت پیس وان قرار گرفته است، شما می توانید این محصول را از وب سایت پیس وان خریداری کنید. قیمت کارواش خوب و باکیفیت همواره از کارواش های بی کیفیت بالاتر می باشد و همین امر سبب شده که بسیار از افراد بدنبال کارواش های با قیمت پایین کشیده شوند. 2. آب بندی لوله های ورودی و خروجی پمپ را کنترل نمائید. تایمرهای آنالوگ اصولا به صورت تک خروجی در بازار هستند، فقط شرکتهای بهکو و آکوا از این مدل تایمرهای آنالوگ در مدل دو خروجی هم تولید کردند که در حال حاضر هیچ یک از این دو مدل دو خروجی در بازار ایران موجود نیست و شرکت وارد کننده بهکو نیز اعلام کرده که تولید مدل دو خروجی آن توسط کمپانی سازنده متوقف شده است. نشانگر فشار ورودی و همچنین تفاوت بین خروجی و ورودی.


https://abniro.com/product/%D9%BE%D9%85%D9%BE-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86%DB%8C-500-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-30-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D8%AF%D9%84-rx3050/

اگر با حسابداری به صورت کامل آشنا نیستید و یا قصد یادگیری حسابداری یا قصد یادگیری نرم افزار های حسابداری را دارید به چشم یک پیشنیاز اجباری به این دوره توجه کنید. شما به عنوان حسابدار وارد هر مجموعه و شرکتی که بخواهید بشوید باید به صورت کامل با حسابداری حقوق و دستمزد و بیمه و مالیات پرسنل و تمامی موارد مربوطه آشنایی کامل داشته باشید که ما در بخش آموزش حسابداری حقوق و دستمزد به صورت ریز به ریز تمامی بخش های مربوط به حسابداری حقوق و دستمزد و نحوه انجام محاسبات مربوطه را آموزش دادیم. اگر می خواهید وارد شغل حسابداری شوید اما هیچ شناختی از آن ندارید و یا فارغ التحصیل این رشته هستید اما به دلیل داشتن استرس و نبود اعتماد به نفس لازم برای انجام کار حسابداری، نمی توانید در این حرفه ورود کنید و احساس می کنید باید در یک دوره آموزشی در یک آموزشگاه فنی حرفه ای حسابداری شرکت کنید؛ باید بگوییم این صفحه به خوبی می تواند به شما کمک نماید. یکی از اهداف اصلی موسسه راهبرد ارقام دانا ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و کاربردی حسابداری به علاقه مندان این رشته می باشد.در راستای این هدف روش آموزش پروژه محور را انتخاب کرده است تا از این طریق یکی از دغدغه های اصلی فارغ التحصیلان حسابداری که ورود به بازار کار بدون سابقه کاری می باشد را حل کرده و دانش پذیران را با فضای تخصصی حسابداری در محیط کار آشنا کرده تا آنها بتوانند بعد از گذراندن این دوره با اعتماد به نفس وارد بازار کار شوند.


این نرم افزار جامع تمام نیاز سازمانها و شرکتهای بزرگ با حجم کاری بالا را پوشش میدهد. و مجموع تمام این دوره ها شده : پکیج طلایی آموزش حسابداری ویژه بازار کار که در ادامه دوره های که ارایه شده است را به صورت کلی با هم بررسی میکنیم. این دوره حتی برای دانشجویان و فارغالتحصیلان رشتههای حسابداری، مدیریت و اقتصاد، و حتی دانش آموختگان رشته های غیرمرتبط، در خصوص تکمیل و انطباق دانشآموختههای خویش با محیط واقعی کار و آشنایی با فن حسابداری در بازار کار پیشنهاد میشود. بله- آموزش جامع حسابداری کلیه مباحث کاربردی که شما برای حضور موثر در بازار کار نیاز دارید، در اختیار شما قرار میدهد. دوره جامع آموزش حسابداری کاربردی ویژه بازار کار آغاز راهی است برای کسانی که دوست دارند بهعنوان حسابدار جذب بازار کار شوند. امکان آنالیز دقیق، جامع و مطلوب اطلاعات مالی را در اختیار کاربر قرار داده و تجربه صدها مشتری قبلی این مجموعه، نقشه راه آن برای طراحی نسخه های جدید نرم افزار حسابداری SPAD می باشد. نرم افزار CRM پیام گستر، با قابلیت یکپارچه سازی با نرم افزارهای حسابداری مختلفی مانند سپیدار، پیوست، تدبیر، راهکاران، فرانگر، ژنیک و …


در میان مهارتهایی که به آنها اشاره کردیم، یادگیری استفاده از نرم افزارهای حسابداری یک میانبر سریع برای ورود به بازار کار حسابداری به حساب میآید. شاید یکی از قدیمیترین نرم افزارهای حسابداری این لیست، نرم افزار حسابداری تدبیر محصول شرکت «پردازش موازی سامان» باشد. هریک از سه نرم افزار حسابداری رافع میتوانند پاسخگوی نیاز کاربران موردنظر خود باشند. صاحبان موسسات اقتصادی و کسب و کار ها می خواهند عملیات دفترداری رویدادهای مالی آنها با دقت انجام پذیرد بنابراین دفترداری به عنوان یکی از مشاغل تخصصی مورد توجه واقع شده است. همانطور که از قبل گفته شد افرادی که در این دوره شرکت میکنند تمامی آیتم های لازمه در خصوص کار به عنوان یک حسابدار را فرا میگیرند. در قسمت پایین ما انواع دوره های آموزش رایگان صفر تا صد حسابداری را به اختصار برای شما توضیح داده ایم تا متناسب با کاربرد و هدف مورد نظرتان بهترین دوره آموزش حسابداری بازار کار را برای خود انتخاب کنید. همانطور که عرض کردم به مقطع تحصیلی ارتباط ندارد بلکه آموزش حسابداری دانشگاهی برای بازار کار، کاربردی نیست .


گسترش فن دفترداری دوطرفه به سراسر اروپا مرهون انتشار کتاب ریاضیاتی است که لوکا پاچیولی (Luca Pacioli) به سال ۱۴۹۴ تالیف کرده است. دفترداری دفاتر قانونی حسابداری یکی از شایستگیها و تخصص های بسیار مهمه مشاغل حوزه خدمات امور مالی و حسابداری می باشد. ـــــــــــ مزیت آموزش حسابداری در شرکت شما درمقایسه با آموزشگاه حسابداری در چیست؟ آموزش صفر تا صد حسابداری برای ورود به بازار کار شامل تمامی تکنیکهای حسابداری کاربردی در قالب ۵۰ ساعت آموزش حسابداری با کیفیت، جزوات pdf، تستهای ارزیابی اینترنتی میباشد. و به شما این قول را میدهیم که در پایان این 75 ساعت به یک حسابدار خوب تبدیل میشود. مسلط به تهیه اظهارنامه ارزش افزوده و معاملات فصلی و تحریر دفاتر روزنامه و کل و در پایان بستن حسابهای موقت و دائمی و تنظیم اظهارنامه عملکرد می شوید. انقلاب صنعتی در نیمه دوم این قرن آغاز و تا پایان نیمه اول قرن نوزدهم تداوم یافت و تحولات و تغییرات وسیع اقتصادی و اجتماعی را در پی داشت. ای کاش امکانات نرم افزارها را مقایسه می کردید.

سه شنبه 21 دی 1400 :: 10:29 ::  نويسنده : بهار ::  تعداد بازدید : 17

عابدین خرّم در ارتباط تصویری با سرکنسول ایران در نخجوان با تأکید بر ایجاد و گسترش منافع مشترک ایران و آذربایجان از طریق تجار، بازرگانان و فعالان بخش خصوصی، اظهار داشت: فعال شدن پایانه مرزی خداآفرین یکی از اقدامات ضروری در این زمینه است که زیرساخت‌های آن از طرف ایران آماده است و مشکلی برای بازگشایی این مرز نداریم.

وی افزود: ارتباطات بسیار خوبی از گذشته با جمهوری آذربایجان داریم و این روابط در مقطع کنونی هم برای دو طرف مهم و قابل توجه است.

خرّم با اشاره به پیوندهای فرهنگی و دینی و ارتباط بسیار خوب هنرمندان، فرهیختگان و شعرای دو کشور گفت: همکاری‌های مشترک رسانه‌ای برای معرفی ظرفیت‌های تاریخی و گردشگری از موضوعاتی است که باید به عنوان فرصت از آن بهره‌مند شویم و در عین حال از درگیری‌های کاذب رسانه‌ای که طراحی دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای است، پرهیز کنیم.

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به ظرفیت‌های بزرگ استان در حوزه بخش‌های تولیدی، صنعتی، معدنی، غذایی و کشاورزی، بر ضرورت تسهیل فرآیندهای گمرکی و ترخیص آسان کالا همچنین تکمیل شبکه آزادراهی و ریلی متصل به جمهوری آذربایجان تأکید کرد.

وی همچنین بر احیای گردشگری سلامت، گسترش مبادلات و همکاری‌های علمی بین دانشگاه‌های تبریز و باکو، راه‌اندازی بازارچه‌های مشترک جدید مبتنی بر محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان، برپایی نمایشگاه‌های مشترک و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری دو کشور، رفع محدودیت برای صدور ویزای تجاری برای فعالان اقتصادی، حل مشکلات مربوط به نقل و انتقال پول و برقراری پرواز مستقیم تبریز- باکو برای تسهیل در رفت و آمد فعالان اقتصادی تأکید کرد.

خرّم با اشاره به اینکه چالش‌های موجود بین دو کشور قابل حل است، یادآور شد: آزادسازی قره‌باغ فرصت بسیار خوبی است تا شرکت‌های توانمند جمهوری اسلامی از لحاظ فنی و مهندسی در این منطقه حاضر شده و در بازسازی آن ایفای نقش کنند.

سه شنبه 21 دی 1400 :: 10:28 ::  نويسنده : بهار ::  تعداد بازدید : 8


سرویس‌های نمایندگی روشی برای فروش خدمات هاستینگ و میزبانی وب‌سایت، دامین و... هستند. با این سیستم‌ها شما می‌توانید روی یک وب‌سایت امکاناتی نظیر پهنای باند، فضای دیسک، ایمیل و... را به کاربران ارائه دهید. هر وبسایتی که در اینترنت مشاهده می‌کنید روی یک هاست و سرور احداث شده است و این‌هاست در زمان واردکردن آدرس، آی پی مربوط به سرور را فراخوانی کرده و سپس اطلاعات درون این فضای دیجیتال به نمایش درمی‌آید. در پنل کاربری WHM با سطح دسترسی ریسلری و بالاتر، شما قادر هستید که اکانت‌های در حال استفاده از سرور و پهنای باند را مدیریت و بررسی کنید.

این بخش امکانات زیادی دارد، مواردی نظیر معلق کردن، فعال‌سازی، حذف و ... خواهد بود. به‌راحتی می‌توانید سرور را کانفیگ، تنظیمات شبکه را انجام، مخاطبین سرور را مشاهده و ریسلرها را نیز ببینید. همین‌طور امکان کنترل بک‌آپ‌ها، مولتی اکانت‌ها و ... نیز وجود دارد. برای این که بتوانید به لیست اکانت‌های ساخته شده در سرویس نمایندگی دایرکت ادمین دسترسی داشته باشید. لازم است که آدرسی مشابه: http://your-domain.com:2222 لاگین نمایید. به‌جای your-dmian.com آدرس سایت خود را وارد کنید، پورت هم ممکن است بسته به سرویس‌دهنده‌هاست متفاوت باشد.

https://www.tazetarinha.com/%d8%a2%db%8c%d8%a7-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%af%d8%b1%d8%a2%d9%85%d8%af-%d8%a8%d8%a7-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%87%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%af%da%af%db%8c/

دسترسی به اکانت‌های نمایندگی هاستینگ

در مرحله بعدی وقتی وارد این آدرس می‌شوید از شما نام کاربری و رمز عبور خواسته خواهد شد. در ادامه می‌توانید وارد بخش مدیریت کاربران شوید. این منو با عنوان List Users و زیرمجموعه Users administration قابل‌مشاهده است. همین‌طور در دیگر بخش‌ها قادر هستید که یوزر جدید ایجاد کنید، پکیجی اضافه نمایید و یا این که پکیج‌های قبلی را مدیریت و رمز عبور کاربری خود را تغییر دهید.

با انتخاب گزینه نمایش یوزرها، می‌توانید هر کدام از آن‌ها با پهنای باندی که برای آن‌ها تعیین کرده و اشغال کرده‌اند، فضای دیسک، تعداد دامنه‌ها، ساسپند بودن و یا نبودن را به‌راحتی بررسی کنید. امروزه در سرویس‌های خودکار دیگر نیازی نیست که شما کاربران را اضافه کنید.

یکی دیگر از مشکلاتی که کاربران تازه‌وارد با دنیای مدیریت و نمایندگی‌هاست دارند، مسئله ساخت و حذف اکانت سی پنل است. برای این کار ابتدا لازم است که به پنل نمایندگی خود بروید. این کار با ورود به صفحه WHM قابل انجام است. از منوی سمت چپ می‌توانید گزینه Account Functions را انتخاب نموده و سپس به صفحه Create a New Account بروید. در این قسمت از شما اطلاعات خواسته خواهد شد. این اطاعات شامل نام دامنه، یوزر نیم و پسورد کاربری، انتخاب و مدیریت پکیج و... خواهد بود. در نهایت وقتی روی Create کلیک نمایید، اکانت آماده و قابل‌استفاده خواهد بود.

حذف اکانت در نمایندگی‌هاست

برای حذف اکانت لازم است که به صفحه کنترل پنل مدیریت هاستینگ لاگین کنید. در مرحله بعد روی Account Functions کلیک نموده و گزینه Terminate an Account را انتخاب کنید. در ادامه یک صفحه جدید به نمایش درمی‌آید. لیست دامنه‌ها و کاربران را می‌بینید. از میان آن‌ها نام دامنه‌ای که قصد پاک‌کردن آن را دارید یافته و سپس Terminate را انتخاب نمایید. در بخش بعدی عبارتی تحت عنوان تأییدیه دومرحله‌ای به نمایش برخواهد آمد. Are you sure you want to delete this account را انتخاب نموده و روی گزینه تأیید نهایی کلیک کنید. در نهایت پاک‌سازی اکانت به‌درستی انجام خواهد شد و می‌توانید از این صفحه خارج شوید.

چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400 :: 9:50 ::  نويسنده : بهار ::  تعداد بازدید : 43

در هنگام خرید شیر نسبت به خرید سینک ظرفشویی مناسب نیز توجه داشته باشید. این شیرآلات فواید بسیاری دارند و مشکل خاصی نیز در استفاده ندارند. در این مطلب تفاوتهای شیرآلات ایرانی و خارجی را با همدیگر مرور کردیم و به چالش های پیش روی تولیدکنندههای داخلی نگاهی اجمالی انداختیم. در زیر کابینت اگر نگاه کنید متوجه دو عدد شیر پیسوار می شوید که بین لوله های ورودی آب سرد و گرم و شلنگ مرتبط به شیر ظرفشویی می شوید . شاید تنها این مشکلی که شیر ظرفشویی شیلنگ دار دارد، احتمال خراب شدن مکانیزم جمع شدن شیلنگ باشد. اما در صورت استفاده صحیح و فشار وارد نکردن به فنر شیر این شیرآلات دچار مشکل خاصی نمیشوند. در صورت خراب شدن این مکانیزم شیلنگ شیر شما به جای خود بر نمیگردد. این شیرآلات نسبت به سایر شیرآلات قیمت بالاتری دارند. شاید با شنیدن یا خواندن نام شیرآلات بهداشتی، ابتدای مطلب همان فلکههای معروف و نوستالژیک قرمز و آبی رنگ دوران کودکی را به خاطر آورده باشیم، اما مدتهاست حتی در دورافتادهترین مناطق کشورمان از این نوع شیر کمتر خبری به گوش میرسد و بیشتر مدلها به شیرهای اهرمی اختصاص داده شده است، چون اگر از بحث بهداشت بالای اینگونه شیرها بگذریم آنها با کارتریجهای قابل اطمینانشان توانستهاند جای مناسبی میان تقاضای مصرفکنندگان برای خود دست و پا کنند.

شیرآلات اهرمی به دلیل داشتن امکان تنظیم دما و مخلوط کردن آب گرم و سرد از محبوبیت بیشتری بین کاربران برخوردارند زیرا به راحتی میتوان دمای آب را تنظیم و در همان دما نگه داشت و دسته ی شیر به راحتی شیر آب را قطع و وصل می کند. در صنعت ریختگری شمش برنج ذوب شده و داخل قالب ریخته و سپس سرد میشود تا بدنه شیر آلات شکل بگیرد. در شیرآلات توکار تمامی اجزای مکانیکی شیر آلات به صورت توکار تعبیه شده اند درواقع شیرآلات دیواری نیز از انواع شیرآلات توکار محسوب میشوند. پس از استفاده نیز این شیلنگ به صورت خودکار و به صورت فنری به جای خود بر میگردد. در راهنمای خرید شیر ظرفشویی به بررسی انواع شیر ظرفشویی از نظر جنس بدنه پرداخته ایم. جنس های مختلف برای کاربردهای مختلف طراحی شده اند و وابسته به نوع مصرف طول عمرهای مختلفی نیز دارند. شیر ظرفشویی فنری نیز مانند شیرآلات شیلنگ دار به شما امکان پاشیدن آب در زوایای مختلف را میدهد. همچنین به دلیل داشتن دو اهرم مجزا تنظیم کردن دمای آب نیز با آنها راحت تر است. شیرآلات توکار نیز امکانات ویژه خود را نیاز دارند. 8. میتوانید برند خود را بفروشید و یا مجوز بهره برداری را به دیگری بدهید و سود دریافت کنید.

این نوع شیر با ساختار خاص خود مخصوص استفاده در سرویس بهداشتی است و به گونه ای طراحی شده است که یک شلنگ مخصوص به آن متصل است به این ترتیب شستشو راحت تر شده و انعطاف لازم برای شستشوی هر سطحی را خواهد داشت. حجم بالا : مایع صابون ریز اتوماتیک دارای حجم 800 میباشد که دارای حجم نسبتا مناسبی جهت صحت عملکرد این دستگاه در کلیه فضا ها میگردد . در این مدل از شیرآلات از مغزی کارتریج در داخل بدنه شیر استفاده می شود، که در واقع مهمترین و اصلی ترین قسمت شیر به شمار می آید. مقاومت بالا، زیبایی و کارایی مناسب آنها باعث شده که طی سالیان متمادی همواره انتخاب اول برای خرید و استفاده در خانه ها باشند. با مراجعه به فروشگاه نوین روز می توانید شیرآلات قدیمی و فرسوده ی خود را با شیرهای کی دبلیو سی با کیفیت تعویض کنید و بهترین کارایی را در ساختمان خود داشته باشید و در عین حال ظاهر آشپزخانه و سرویس های بهداشتی خود را بهبود ببخشید.

انتخاب یک برند به عنوان بهترین شیر ظرفشویی شیلنگ دار بسیار سخت است. نصب شیرآلات دو اهرمی از شیرهای دیوار بسیار راحت تر است. در این راهنمای خرید شیر ظرفشویی نحوه نصب متفاوت شیرآلات ظرفشویی را بیان کرده ایم. بنابراین در هنگام خرید شیرآلات توکار نیز در مورد نحوه نصب آنها و هماهنگی این شیرآلات با سینک خود تحقیق کنید. در صورت داشتن اطلاعات کافی در خصوص نحوه نصب شیر روشویی تعیویض این قطعه کار راحتی میباشد. در هنگام خرید شیر ظرفشویی دقت کنید که آیا سینک و آشپزخانه شما امکان نصب شیر انتخابی را دارد یا نه. اما باید توجه کرد که اگر آشپزخانه شما برای استفاده از شیرآلات دیواری طراحی نشده باشد احتیاج به تغییر مسیر لوله کشی دارید. مکانیزم کار شیر دوکاره به این صورت است که وقتی شیر آب تصفیه باز می شود، آب ابتدا به دستگاه تصفیه آب تعبیه شده در سیستم لوله کشی شیر وارد شده و پس از حذف کلر و املاح دیگر از خروجی تصفیه خارج می شود. یا برای آب ریختن درون ظروفی که ارتفاع آن ها از ارتفاع شیر ظرفشویی بیشتر است مشکل دارد و در نهایت تصمیم میگیرد آنها را از دیگر شیرآلات خانه آب کنید که بهداشتی نیست.

https://arianfarazparsam.com/شیرآلات-بهداشتی-و-ساختمانی/

يکشنبه 19 ارديبهشت 1400 :: 16:28 ::  نويسنده : بهار ::  تعداد بازدید : 34

ویژگی مثبت این مدل این است که دستورالعمل استفاده از آن در قسمت پشتی آن حک شده است. این مه پاش ها در قسمت بالای سالن نصب می شوند و به دلیل گرم بودن لایه بالایی به راحتی می توانند از طریق تبخیر قطرات آب ، رطوبت محیط را تأمین کنند. لنس قسمت واسط بین شلنگ و نازل است آب با عبور از لنس وارد نازل میشود و با فشار اهرم نازل آب به سطح پاشیده میشود. زمانی که آب با فشار بالا روی سطح ریخته میشود پیوند بین مواد آلودهکننده و سطح را ضعیف کرده و باعث تمیزی سطح از مواد آلاینده میشود. از این رو به هنگام انجام عملیات مربوط به نظافت و شست و شو، پمپ دستگاه به کمک موتور که در داخل آن تعبیه شده سرعت آب وارده را به طرز فزاینده ای بالا می برد. از این رو برای انجام فرایند مربوط به تمیزکاری از موتور الکتریکی استفاده می کند. رطوبت ساز این سم را به صورت مه در کل سالن پخش می کند و بدین ترتیب باعث سمپاشی و ضدعفونی محیط می گردد. فیتکو انگلیس دارای نازل مه پاش کم فشار با کیفیتی عالی و قیمت مناسب می باشد . آب از نازل با سرعت و توان بالا روی سطوح پاشیده میشود که منجر به شستشوی سطوح شهری میشود.

استفاده از این کارواش برای تمام سطوح مناسب است، ضمن آنکه آب بهطور مستقیم از پمپ به سمت نازل میرود، برای همین با کاهش فشار مواجه نمیشویم. معمولاً امکان تمیزی تمام خانه به روش سنتی وجود ندارد، از جمله: درب منازل، استخر، پارکینگ و دیوارهای خاک گرفته حیاط؛ شستشوی این مناطق از خانه نیازمند آب با فشار بسیار قوی است، عملکردی که ما از کارواش صنعتی انتظار داریم. در روش سنتی به دلیل فشار پایین آب بارها و بارها بر روی اتومبیل آب میریختیم ولی با استفاده از کارواش خانگی تنها یکی دوبار کافی است تا فشار زیاد آن تمام آلودگی سطح ماشین را پاک کند. ماشینآلات سنگین که سطح گستردهای دارند و شستشوی آن زمان و نیروی زیادی را میطلبد با کارواش صنعتی به راحتی تمیز خواهد شد. ضمن آنکه از این دستگاه برای شستشوی خودروهای سواری نیز استفاده میشود. از این رو استفاده از آن برای نظافت مکان های مختلف از لحاظ تأمین انرژی بسیار مقرون به صرفه می باشد. از این رو انتخاب دستگاه قدرتمندی، بهترین گزینه برای رفع تمامی این مشکلات و ارتقا کیفیت نظافت یک محیط است.

جنس بدنه آبپاش مخفی شونده PGP هانتر پلی اتیلن با کیفیت می باشد که هم در مقابل شکستگی مقاومت خوبی دارد و هم تحمل فشار خط را دارد. وسیله ی ضروری دیگر جهت تکمیل تجهیزات کارواش صنعتی، جارو برقی کارواش می باشد، همه ی ما می دانیم علاوه بر شستشوی بدنه و سطح بیرونی خودرو، داخل خودرو هم باید نظافت و شستشو شود. در این مقاله درباره کارواش صنعتی، پمپ کارواش صنعتی بیشتر اطلاعات کسب خواهیم کرد. پمپ کارواش صنعتی، واترجت، کارواش دستی، کارواش خانگی و پمپ، کلماتی است که به کارواش صنعتی اطلاق میشود. کارواش صنعتی بنزینی یا گازوئیلی فقط در فضای باز مجاز است. کارواش صنعتی 150بار بنزینی . کارواش صنعتی بنزینی یا دیزلی یکی دیگر از انواع مدل های واترجت صنعتی بر اساس منبع تغذیه است. در حالت کلی یک دستگاه کارواش از لحاظ منبع تغذیه به دو دسته اصلی تقسیم بندی می شود که از هر یک از آن ها می توان بر اساس مکان مدنظر و نوع آلودگی ها استفاده کرد. به طور کلی دستگاه های شستشوی فشار قوی آب در انواع متفاوتی و بر اساس نیاز مشتریان طراحی و ساخته می شود.

اگر بخواهیم انواع را بر اساس دمای خروجی تقسیم بندی کنیم میتوانیم آن ها را به دو دسته کارواش آب گرم و کارواش صنعتی آب سرد طبقه بندی کنیم. دستگاههای واترجتهای خانگی Kärcher که به سری K معروف هستند و واترجتهای صنعتی کارچر که به سری HD معروف هستند. این دستگاهها در دو سری طراحی و تولید میشوند. مه پاش مرغداری در دو نوع دیسکی و نازلی طراحی می شوند. مه پاش صنعتی و مه پاش مرغداری را می توان در رده ی انواع مه پاش های پیشرفته ای قرار دارد که کاربرد آن در صنعت فراوان است. سیستم مه پاش مرغداری علاوه بر این موارد می تواند در شرایطی که سالن نیاز به گندزدایی دارد نیز مورد استفاده قرار گیرد. هم چنین با قرار دادن لنس در آن آب باقی مانده در آن تخلیه شده و طول عمر لنس افزایش می یابد. از آنجایی که استفاده از آب شهری به دلیل داشتن فشار کم پاشش، هم عملکرد بسیار پایینی در نظافت و شست و شو دارد و هم اینکه زمان بسیار طولانی را صرف شستن می کند لذا استفاده از و مدل های مختلف آن، موجبات نظافت بهینه و برخورداری از سرعت و قدرت پاک کنندگی در زمان کوتاه تری را فراهم می آورد.

سیستمهای تهویه مطبوع ال جی با نوآوری و فناوری پیشرفته خود آسایش را برای شما به همراه دارند. آلاینده هایی مانند بخار حاصل از اتو کردن و گازهای ناشی از جوشکاری که به سختی قابل کنترل هستند می توانند به قسمت مونتاژ، تمیز کردن و رنگ آمیزی فلزات وارد شوند و مشکلات جدی را ایجاد کنند. اگر کارگران کار فیزیکی سنگینی را انجام نمی دهند می توان از سرمایش موضعی استفاده کرد. ال جی سیستمهای تهویه مطبوع خود را مناسب با هر شرایطی در سایزها و خصوصیات مختلف ارائه میدهد تا بر اساس هر نیازی محصولی منحصر بفرد را ارائه کند. از دهانه ی خروجی هواساز یا همان یونیت داخلی در سقف کاذب کانال کشی انجام شده و در هر قسمتی که نیاز باشد دریچه ای تعبیه می گردد و متناسب با هر فصل هوای سرد یا گرم خارج می شود برای تولید هوای گرم یک کویل آب گرم جلوی دستگاه یا پشت دستگاه قرار می گیرد. قسمت های خارجی و نیمه باز سوله صنعتی که در آن ها افراد می توانند بدون این که احساس عدم آسایش کنند به طور مستقیم گرم شوند و اشیا نیز باید گرم شوند تا از تقطیر رطوبت بر روی سطوح آن ها جلوگیری شود.

از طرف دیگر، فرض کنید که افراد در کنار یک پنجره بزرگ بدون سایبان نشسته باشند. با نزدیک شدن فصل گرما، افراد به دنبال راهی برای سیستم سرمایشی خود هستند، افراد زمانی که به فروشگاه های لوازم برقی مراجعه می کنند بین خرید داکت اسپلیت و کولر گازی می مانند که کدام یک بهتر است؟ از سیستم های یک پارچه سرمایشی که در نزدیکی هواساز ها نصب و یا با آن ها ترکیب می شود نیز می توان استفاده کرد. در مواردی که بخارهای خورنده وجود دارد نباید از گرمکن های گازسوز یا گازوئیل سوز استفاده کرد. اطلاعات آب و هوایی برای بیش از 1500 شهر در نرم افزار وجود دارد و در ضمن می توان اطلاعات آب و هوایی شهر دیگری را نیز به مجموعه اضافه کرد. در صورتیکه سیستم های کنترل هوشمند موتورخانه بطور مستقیم علاوه بر کنترل زمان روشنی-خاموشی مشعلها، پمپهای آب گرم چرخشی را نیز با منطقی هماهنگ و سازگار با برنامه کارکرد مشعل ها، متناسب با تغییرات دمای خارج ساختمان و شرایط مطلوب دمای آب گرم مصرفی کنترل می نماید. این کار سبب میشود تا خطای ماندگار پاسخ سیستم در زمان به صفر برسد و با توجه به مقدار عددی ضریب وزن 0.04342 پارامتر مشتقی از اولویت دوم، نسبت به دو پارامتر تناسبی و انتگرالی قرار میگیرد.

معمولا در سوله ها و کارخانجات سازنده کالاهای فلزی درجه حرارت و رطوبت نسبی محیط را کم می کنند تا دست ها عرق نکند و کالای ساخته شده از بجاماندن اثر انگشت، کدر شدن و یا خش افتادن در امان بماند. اداره ملی بهداشت و ایمنی شغلی دستورالعمل هایی مانند کنترل درجه حرارت و کنترل مواد آلاینده را برای کنترل محیط کاری ارائه کرده است و بر همین اساس کارخانجات مجبور به رعایت این استانداردها هستند. پس از اینکه دسته، چند پاسخ بالقوه را دید که یکی از آنها بهترین است، دسته باید تنها اطراف آن بهترین پاسخ را جستوجو کند؛ چون به احتمال بیشتر مقدار بهینه تابع برازش یا فیتنس در آن اطراف است. برای انتخاب تجهیزات تهویه مطبوع سوله صنعتی باید شرایط محیطی لازم برای تامین آسایش کارکنان و حفاظت از محصولات شناخته شود. در کارخانجاتی که محصولات آن ها دارای سطوح صاف و صیقلی هستند باید از فیلترهایی با بازده متوسط یا زیاد استفاده شود تا از سایش سطح جلوگیری گردد. مشورت با مالک واحد صنعتی می تواند در انتخاب معیارهای طراحی از قبیل درجه حرارت، رطوبت، دسترسی به انرژی و امکان بازیافت آن، پاکیزگی هوا، مشخصات هوای تخلیه شده از فرآیند، موقعیت و اندازه تجهیزات تولید کننده حرارت، مقدار روشنایی، ضرایب بار، دوره تناوب بارگیری محصولات و مواد و سطح صدا بسیار مفید باشد.

در گرمکن ها با اشعه مادون قرمز ( گرمایش تابشی گازسوز، گازوییل سوز یا الکتریکی ) انرژی حرارتی بدون این که هوا را گرم کند به طور مستقیم برای گرم کردن افراد، کف ساختمان، ماشین آلات و سایر اثاثیه درون ساختمان استفاده می شود. 2. کمپرسورهای اسکرال ( حلزونی ): این نوع از کمپرسورها مبرد را به شکل حلزونی فشرده می کنند و دارای مصرف انرژی بسیار پایینی هستند. نازل های موجود در گرمکن ها اغلب هوای گرم را از سمت بالا به سمت پایین می رانند. استفاده از سیستم تهویه هوای ال جی بهترین راه حل برای روزهای گرم و شرجی پیش رو میباشد. سیستم های تهویه مطبوع هوا (Air Condition) در برگیرنده هر اقدام یا عملیاتی میشود که به منظور مناسبسازی شرایط داخل یک فضای بسته برای زندگی یا کار کردن صورت میگیرد. هر چند این پیشنهاد در آن روز به دلیل عدم امکان پیادهسازی توسط تکنولوژی موجود به صورت عملی استفاده نشد، اما امروزه مقالات زیادی در این زمینه به چشم میخورند.

خرید تهویه مطبوع:

https://tamin24tajhiz.com/product-category/air-conditioning/

شنبه 4 ارديبهشت 1400 :: 17:34 ::  نويسنده : بهار ::  تعداد بازدید : 36

تخصص هر منطقه برای تعیین مشخصات مورد نظر برای هر ماده خام ضروری است. تعیین اینکه آیا اقدامات ایمنی موجود در محصول در حال دور زدن هستند (به عنوان مثال، اندازه ذرات برای دستگاه های موجود یا بسته بندی فلزی که از یک آشکارساز فلزی پایین عبور می کنند، بسیار بزرگ است). با توجه به اینکه اکثر غذاهای کاربردی و مواد مغذی نه تنها در کشوری که تولید می شوند بلکه اغلب در بازارهای جهانی نیز اجرا می شوند. دستان خود را به محض رسیدن به خانه برای حداقل 20 ثانیه با آب و صابون بشویید. پس از گرفتن بسته های پستی از پستخانه و یا جعبه ی پست منزل تان دستان خود را برای حداقل 20 ثانیه با آب و صابون بشویید. پس از تحویل گرفتن بسته ی سفارشی و یا غذای آماده ی سفارشی دستان خود را برای حداقل 20 ثانیه با آب و صابون بشویید. با استفاده از وبسایتهایی مثل Airbnb میتوانید این اقامتگاهها را پیدا کنید. بهترین غذاهای دریایی را میتوانید در این رستورانها امتحان کنید.

در جزیرهی اصلی ماله، میتوانید بازارهای محلی و رستورانهایی پیدا کنید که غذاهای آنها معمولا در حدود ۸۰ روفیه قیمت دارند. در جزایری که ریزورت ندارند، هزینهی هر وعده غذا بین ۱۱۰ تا ۱۵۰ روفیه است. بنابراین شرکت بازرگانی ام تی رویال هم بین فروشنده ها و صادر کننده های بسیار زیادی که صادرات مواد اولیه صنایع غذایی را بر عهده دارند، یکی را انتخاب می کنند که هزینه به صرفه ای را برای فروش اعلام کند. تمادکالا با توجه به نیاز مشتری از بین محصولات موجود در بازار، سه دسته از محصولات صنایع غذایی از جمله اسانس ها و طعم دهنده ها، ژل سازها و صمغ ها و رنگ های خوراکی را با بهترین کیفیت عرضه می کند. این شامل تعریف مشخصات مواد و انجام بررسی برای اطمینان از مطابقت همیشه با مقررات است. اگر در معرض خطر ابتلا به نوع شدید کوید 19 هستید ، بررسی نمایید که آیا فروشگاه مورد نظرتان ساعاتی را به افراد در معرض خطر بیشتر اختصاص داده است . که تفت داده شدهاند، پر میکنند. این جزیره تقریبا غیرمسکونی است چون فقط ۲۵۰ نفر در روستاهای کوچک آن زندگی میکنند.

از مزرعه به منزل؛ این مسیری است که در حالت ایدهآل باید خیلی سریع طی شود، اما افراد و وسیلههای زیادی در این مسیر قرار دارند که باید محصول را هم سریع و هم در شرایط بهداشتی به نفر بعدی و در نهایت به مشتری تحویل دهند. خیلی ها برای کاهش دشواری های این کار دست به دامن فناوری های جدید ارتباطی مثل اینترنت و فضای مجازی می شوند ولی نبود بستر ارتباطی مناسب باز هم موجب ناکامی آنان می شود. این مکان هم برای غواصان مبتدی و هم برای حرفهای ها ایدهآل است؛ غارها، صخرههای تاقی شکل و مرجانهای نرم دارد. مواد اولیه در صنایع غذایی بسیار گسترده است؛ این بدین معنی بوده که هم مواد غذایی بسیار متنوع هستند و حوزه هایی که از این مواد اولیه بهره می گیرند نیز بسیار متعدد است. موارد زیادی هم هست که موادی از ویترین امروز فروش نمیرود و مسلما شما در روز بعد با مواد غذایی تازه در آن فروشگاه مواجه نمیشوید. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان تمادکالا تماس حاصل فرمایید. لذا دوستان گرامی می توانند اطلاعات مورد نیاز اعم از آنالیز ، موارد مصرف ، قیمت ، برنده ها و سایر اطلاعات محصولات مورد نیاز خود را در این وبلاگ مشاهده کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در وبلاگ تماس حاصل نمایند.

اگر بیش از این ها را کنترل می کنید، اطمینان حاصل کنید که تایید کتبی از وجود یا عدم وجود آلرژن هایی که مدیریت می کنید را دریافت می کنید. به عنوان نمونه استفاده ی بیش از حد رنگ های خوراکی مصنوعی و اسانس ها که به صورت شیمیایی تهیه می گردند، عوارضی جدی از قبیل شکل گیری آلرژی و سرطان و همچنین بیش فعالی در کودکان را به همراه خواهد داشت. صنایع غذایی مجموعه ای جامع و جهانی از شرکت های متنوع است که بیش تر خرید مواد اولیه غذایی مصرف کننده توسط جمعیت جهان را تامین می کند. همان طور که در ابتدا مطرح شد مواد اولیه مورد استفاده در صنایع غذایی بسیار گسترده و متنوع هستند. مواد اولیه صنایع غذایی در ترکیبات مختلف برای تولید کنندگان فعال در زمینه تولیدات غذایی صورت می گیرد. امروزه بسیاری از تولیدکنندگان در داخل کشور هستند که باید مواد اولیه صنایع غذایی را برای تولید محصولات خود وارد نمایند. شرکت های بازرگانی زیادی هستند که مواد اولیه صنایع غذایی را وارد کشور می نمایند، ولی باید بدانید تمامی آنها قابل اعتماد نیستند. 1. تخصص و حرفه اصلی شرکت بازرگانی ام تی رویال واردات مواد غذایی و …

منبع متن: https://irchem.ir/dietary/

شنبه 16 اسفند 1399 :: 0:31 ::  نويسنده : بهار ::  تعداد بازدید : 39

نماینده ارامنه تهران و شمال کشور درمجلس در توئیتی به گرانی میوه و بازار شب عید اشاره کرد .

آرا شاوردیان نماینده ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس در توئیتی به گرانی میوه اشاره کرد و نوشت:

"در یک سال اخیر تقریبا هرماه شاهد گرانی یکی از انواع میوه بودیم و این گرانی در شب عید نمود به مراتب بیشتری دارد.
امیدواریم دولت نخواهد با بالا بردن قیمت میوه، دید و بازدیدهای عید را کنترل کند."

شنبه 16 اسفند 1399 :: 0:29 ::  نويسنده : بهار ::  تعداد بازدید : 33

مجموع جانباختگان ویروس کرونا در کشور به گفته سخنگوی وزارت بهداشت افزایش یافت و به ۶۰ هزار و ۵۱۲ نفر رسید.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران، اظهار کرد: از دیروز تا امروز (جمعه، ۱۵ اسفند) و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیص، ۸ هزار و ۳۶۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۷۰۲ نفر از آن‌ها بستری شدند.

او افزود: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۶۷۳ هزار و ۴۷۰ نفر رسید. متاسفانه در طول شبانه روز گذشته، ۸۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری به ۶۰ هزار و ۵۱۲ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت بیان کرد: خوشبختانه تاکنون یک میلیون و ۴۲۸ هزار ۸ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند. ۳ هزار و ۷۶۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

لاری ادامه داد: تا کنون ۱۱ میلیون و ۱۵۱ هزار و ۵۰۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

آخرین وضعیت استان‌های کشور از نظر شیوع بیماری کرونا

سخنگوی وزارت بهداش بیان کرد: در حال حاضر ۱۱ شهرستان قرمز، ۳۲ شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان آبی هستند.

او گفت: شهر‌های آبادان، اهواز، بندر ماهشهر، خرمشهر، دزفول، دشت آزادگان، رامهرمز، شادگان، شوشتر، کارون و هویزه در وضعیت قرمز قرار دارند.

انتهای پیام/

پیوندهای روزانه
آمار
  • افراد آنلاین : 1
  • بازدید امروز : 7
  • بازدید دیروز : 5
  • بازدید این هفته : 27
  • بازدید این ماه : 22
  • بازدید امسال : 584
  • بازدید کل : 1114
  • تعداد پست ها : 11
  • تعداد نظرات : 0


 
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک | قدرت : بلاگ یو