خبر

اگر با حسابداری به صورت کامل آشنا نیستید و یا قصد یادگیری حسابداری یا قصد یادگیری نرم افزار های حسابداری را دارید به چشم یک پیشنیاز اجباری به این دوره توجه کنید. شما به عنوان حسابدار وارد هر مجموعه و شرکتی که بخواهید بشوید باید به صورت کامل با حسابداری حقوق و دستمزد و بیمه و مالیات پرسنل و تمامی موارد مربوطه آشنایی کامل داشته باشید که ما در بخش آموزش حسابداری حقوق و دستمزد به صورت ریز به ریز تمامی بخش های مربوط به حسابداری حقوق و دستمزد و نحوه انجام محاسبات مربوطه را آموزش دادیم. اگر می خواهید وارد شغل حسابداری شوید اما هیچ شناختی از آن ندارید و یا فارغ التحصیل این رشته هستید اما به دلیل داشتن استرس و نبود اعتماد به نفس لازم برای انجام کار حسابداری، نمی توانید در این حرفه ورود کنید و احساس می کنید باید در یک دوره آموزشی در یک آموزشگاه فنی حرفه ای حسابداری شرکت کنید؛ باید بگوییم این صفحه به خوبی می تواند به شما کمک نماید. یکی از اهداف اصلی موسسه راهبرد ارقام دانا ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و کاربردی حسابداری به علاقه مندان این رشته می باشد.در راستای این هدف روش آموزش پروژه محور را انتخاب کرده است تا از این طریق یکی از دغدغه های اصلی فارغ التحصیلان حسابداری که ورود به بازار کار بدون سابقه کاری می باشد را حل کرده و دانش پذیران را با فضای تخصصی حسابداری در محیط کار آشنا کرده تا آنها بتوانند بعد از گذراندن این دوره با اعتماد به نفس وارد بازار کار شوند.


این نرم افزار جامع تمام نیاز سازمانها و شرکتهای بزرگ با حجم کاری بالا را پوشش میدهد. و مجموع تمام این دوره ها شده : پکیج طلایی آموزش حسابداری ویژه بازار کار که در ادامه دوره های که ارایه شده است را به صورت کلی با هم بررسی میکنیم. این دوره حتی برای دانشجویان و فارغالتحصیلان رشتههای حسابداری، مدیریت و اقتصاد، و حتی دانش آموختگان رشته های غیرمرتبط، در خصوص تکمیل و انطباق دانشآموختههای خویش با محیط واقعی کار و آشنایی با فن حسابداری در بازار کار پیشنهاد میشود. بله- آموزش جامع حسابداری کلیه مباحث کاربردی که شما برای حضور موثر در بازار کار نیاز دارید، در اختیار شما قرار میدهد. دوره جامع آموزش حسابداری کاربردی ویژه بازار کار آغاز راهی است برای کسانی که دوست دارند بهعنوان حسابدار جذب بازار کار شوند. امکان آنالیز دقیق، جامع و مطلوب اطلاعات مالی را در اختیار کاربر قرار داده و تجربه صدها مشتری قبلی این مجموعه، نقشه راه آن برای طراحی نسخه های جدید نرم افزار حسابداری SPAD می باشد. نرم افزار CRM پیام گستر، با قابلیت یکپارچه سازی با نرم افزارهای حسابداری مختلفی مانند سپیدار، پیوست، تدبیر، راهکاران، فرانگر، ژنیک و …


در میان مهارتهایی که به آنها اشاره کردیم، یادگیری استفاده از نرم افزارهای حسابداری یک میانبر سریع برای ورود به بازار کار حسابداری به حساب میآید. شاید یکی از قدیمیترین نرم افزارهای حسابداری این لیست، نرم افزار حسابداری تدبیر محصول شرکت «پردازش موازی سامان» باشد. هریک از سه نرم افزار حسابداری رافع میتوانند پاسخگوی نیاز کاربران موردنظر خود باشند. صاحبان موسسات اقتصادی و کسب و کار ها می خواهند عملیات دفترداری رویدادهای مالی آنها با دقت انجام پذیرد بنابراین دفترداری به عنوان یکی از مشاغل تخصصی مورد توجه واقع شده است. همانطور که از قبل گفته شد افرادی که در این دوره شرکت میکنند تمامی آیتم های لازمه در خصوص کار به عنوان یک حسابدار را فرا میگیرند. در قسمت پایین ما انواع دوره های آموزش رایگان صفر تا صد حسابداری را به اختصار برای شما توضیح داده ایم تا متناسب با کاربرد و هدف مورد نظرتان بهترین دوره آموزش حسابداری بازار کار را برای خود انتخاب کنید. همانطور که عرض کردم به مقطع تحصیلی ارتباط ندارد بلکه آموزش حسابداری دانشگاهی برای بازار کار، کاربردی نیست .


گسترش فن دفترداری دوطرفه به سراسر اروپا مرهون انتشار کتاب ریاضیاتی است که لوکا پاچیولی (Luca Pacioli) به سال ۱۴۹۴ تالیف کرده است. دفترداری دفاتر قانونی حسابداری یکی از شایستگیها و تخصص های بسیار مهمه مشاغل حوزه خدمات امور مالی و حسابداری می باشد. ـــــــــــ مزیت آموزش حسابداری در شرکت شما درمقایسه با آموزشگاه حسابداری در چیست؟ آموزش صفر تا صد حسابداری برای ورود به بازار کار شامل تمامی تکنیکهای حسابداری کاربردی در قالب ۵۰ ساعت آموزش حسابداری با کیفیت، جزوات pdf، تستهای ارزیابی اینترنتی میباشد. و به شما این قول را میدهیم که در پایان این 75 ساعت به یک حسابدار خوب تبدیل میشود. مسلط به تهیه اظهارنامه ارزش افزوده و معاملات فصلی و تحریر دفاتر روزنامه و کل و در پایان بستن حسابهای موقت و دائمی و تنظیم اظهارنامه عملکرد می شوید. انقلاب صنعتی در نیمه دوم این قرن آغاز و تا پایان نیمه اول قرن نوزدهم تداوم یافت و تحولات و تغییرات وسیع اقتصادی و اجتماعی را در پی داشت. ای کاش امکانات نرم افزارها را مقایسه می کردید.

پیوندهای روزانه
آمار
  • افراد آنلاین : 1
  • بازدید امروز : 2
  • بازدید دیروز : 2
  • بازدید این هفته : 32
  • بازدید این ماه : 74
  • بازدید امسال : 1600
  • بازدید کل : 2130
  • تعداد پست ها : 14
  • تعداد نظرات : 0


 
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک | قدرت : بلاگ یو