خبر

سیستمهای تهویه مطبوع ال جی با نوآوری و فناوری پیشرفته خود آسایش را برای شما به همراه دارند. آلاینده هایی مانند بخار حاصل از اتو کردن و گازهای ناشی از جوشکاری که به سختی قابل کنترل هستند می توانند به قسمت مونتاژ، تمیز کردن و رنگ آمیزی فلزات وارد شوند و مشکلات جدی را ایجاد کنند. اگر کارگران کار فیزیکی سنگینی را انجام نمی دهند می توان از سرمایش موضعی استفاده کرد. ال جی سیستمهای تهویه مطبوع خود را مناسب با هر شرایطی در سایزها و خصوصیات مختلف ارائه میدهد تا بر اساس هر نیازی محصولی منحصر بفرد را ارائه کند. از دهانه ی خروجی هواساز یا همان یونیت داخلی در سقف کاذب کانال کشی انجام شده و در هر قسمتی که نیاز باشد دریچه ای تعبیه می گردد و متناسب با هر فصل هوای سرد یا گرم خارج می شود برای تولید هوای گرم یک کویل آب گرم جلوی دستگاه یا پشت دستگاه قرار می گیرد. قسمت های خارجی و نیمه باز سوله صنعتی که در آن ها افراد می توانند بدون این که احساس عدم آسایش کنند به طور مستقیم گرم شوند و اشیا نیز باید گرم شوند تا از تقطیر رطوبت بر روی سطوح آن ها جلوگیری شود.

از طرف دیگر، فرض کنید که افراد در کنار یک پنجره بزرگ بدون سایبان نشسته باشند. با نزدیک شدن فصل گرما، افراد به دنبال راهی برای سیستم سرمایشی خود هستند، افراد زمانی که به فروشگاه های لوازم برقی مراجعه می کنند بین خرید داکت اسپلیت و کولر گازی می مانند که کدام یک بهتر است؟ از سیستم های یک پارچه سرمایشی که در نزدیکی هواساز ها نصب و یا با آن ها ترکیب می شود نیز می توان استفاده کرد. در مواردی که بخارهای خورنده وجود دارد نباید از گرمکن های گازسوز یا گازوئیل سوز استفاده کرد. اطلاعات آب و هوایی برای بیش از 1500 شهر در نرم افزار وجود دارد و در ضمن می توان اطلاعات آب و هوایی شهر دیگری را نیز به مجموعه اضافه کرد. در صورتیکه سیستم های کنترل هوشمند موتورخانه بطور مستقیم علاوه بر کنترل زمان روشنی-خاموشی مشعلها، پمپهای آب گرم چرخشی را نیز با منطقی هماهنگ و سازگار با برنامه کارکرد مشعل ها، متناسب با تغییرات دمای خارج ساختمان و شرایط مطلوب دمای آب گرم مصرفی کنترل می نماید. این کار سبب میشود تا خطای ماندگار پاسخ سیستم در زمان به صفر برسد و با توجه به مقدار عددی ضریب وزن 0.04342 پارامتر مشتقی از اولویت دوم، نسبت به دو پارامتر تناسبی و انتگرالی قرار میگیرد.

معمولا در سوله ها و کارخانجات سازنده کالاهای فلزی درجه حرارت و رطوبت نسبی محیط را کم می کنند تا دست ها عرق نکند و کالای ساخته شده از بجاماندن اثر انگشت، کدر شدن و یا خش افتادن در امان بماند. اداره ملی بهداشت و ایمنی شغلی دستورالعمل هایی مانند کنترل درجه حرارت و کنترل مواد آلاینده را برای کنترل محیط کاری ارائه کرده است و بر همین اساس کارخانجات مجبور به رعایت این استانداردها هستند. پس از اینکه دسته، چند پاسخ بالقوه را دید که یکی از آنها بهترین است، دسته باید تنها اطراف آن بهترین پاسخ را جستوجو کند؛ چون به احتمال بیشتر مقدار بهینه تابع برازش یا فیتنس در آن اطراف است. برای انتخاب تجهیزات تهویه مطبوع سوله صنعتی باید شرایط محیطی لازم برای تامین آسایش کارکنان و حفاظت از محصولات شناخته شود. در کارخانجاتی که محصولات آن ها دارای سطوح صاف و صیقلی هستند باید از فیلترهایی با بازده متوسط یا زیاد استفاده شود تا از سایش سطح جلوگیری گردد. مشورت با مالک واحد صنعتی می تواند در انتخاب معیارهای طراحی از قبیل درجه حرارت، رطوبت، دسترسی به انرژی و امکان بازیافت آن، پاکیزگی هوا، مشخصات هوای تخلیه شده از فرآیند، موقعیت و اندازه تجهیزات تولید کننده حرارت، مقدار روشنایی، ضرایب بار، دوره تناوب بارگیری محصولات و مواد و سطح صدا بسیار مفید باشد.

در گرمکن ها با اشعه مادون قرمز ( گرمایش تابشی گازسوز، گازوییل سوز یا الکتریکی ) انرژی حرارتی بدون این که هوا را گرم کند به طور مستقیم برای گرم کردن افراد، کف ساختمان، ماشین آلات و سایر اثاثیه درون ساختمان استفاده می شود. 2. کمپرسورهای اسکرال ( حلزونی ): این نوع از کمپرسورها مبرد را به شکل حلزونی فشرده می کنند و دارای مصرف انرژی بسیار پایینی هستند. نازل های موجود در گرمکن ها اغلب هوای گرم را از سمت بالا به سمت پایین می رانند. استفاده از سیستم تهویه هوای ال جی بهترین راه حل برای روزهای گرم و شرجی پیش رو میباشد. سیستم های تهویه مطبوع هوا (Air Condition) در برگیرنده هر اقدام یا عملیاتی میشود که به منظور مناسبسازی شرایط داخل یک فضای بسته برای زندگی یا کار کردن صورت میگیرد. هر چند این پیشنهاد در آن روز به دلیل عدم امکان پیادهسازی توسط تکنولوژی موجود به صورت عملی استفاده نشد، اما امروزه مقالات زیادی در این زمینه به چشم میخورند.

خرید تهویه مطبوع:

https://tamin24tajhiz.com/product-category/air-conditioning/

پیوندهای روزانه
آمار
  • افراد آنلاین : 1
  • بازدید امروز : 15
  • بازدید دیروز : 5
  • بازدید این هفته : 35
  • بازدید این ماه : 30
  • بازدید امسال : 592
  • بازدید کل : 1122
  • تعداد پست ها : 11
  • تعداد نظرات : 0


 
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک | قدرت : بلاگ یو